Сутички біля Верховної Ради: у поліції розпочали два кримінальні провадження

Учора, 25 січня, в Києві біля Верховної Ради внаслідок дій мітингувальників вісімнадцять поліцейських та троє учасників акції отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. За даними фактами поліція відкрила два кримінальні провадження.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили в поліції Києва.

Під час заходу між мітингувальниками та правоохоронцями виникли сутички. Активні учасники акції поводили себе агресивно, намагалися прорвати кордон поліцейських на охоронювану територію ВРУ та вчинили штовханину.

На неодноразові вимоги співробітників поліції припинити свої дії мітингувальники не реагували. Тож, аби відновити правопорядок, поліцейські негайно втрутилися у ситуацію та відтіснили їх.

18 правоохоронців та 3 учасників акції отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Учасників, які чинили супротив законним вимогам правоохоронців та вчиняли протиправні дії, доставили до Печерського управління поліції.

Крім того, в мережі інтернет поширилась інформація, що один із мітингувальників помер. За словами правоохоронців, ця інформація не відповідає дійсності.  Чоловіку, якому стало погано, поліцейські надали першу медичну допомогу.

За даними фактами розпочали кримінальні провадження за ч. 4 ст. 296 ККУ  – хуліганство, та за ч. 2 ст. 345 ККУ – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу. Тривають слідчі дії.

До речі,  у зв’язку із проведенням акцій у центрі Києва правоохоронці та нацгвардійці посилили заходи безпеки.

Читайте також: Злата Огнєвіч звернулася до поліції через погрози фізичною розправою.

Юрій Іванов

93

Юрій Іванов

Головний редактор