Студенти академії внутрішніх справ виступили на святі “Різдвяне диво” у Києві

4 грудня у Києві в готелі «Президент» відбулося щорічне благодійне свято «Різдвяне Диво». На ньому  виступили учасники вокальної студії «Колорит» Національної академії внутрішніх справ.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

За словами співзасновниці БО “БФ “Діти Дітям” Олени Момот, щорічне благодійне свято «Різдвяне диво» проводять, аби  здійснити різдвяні мрії дітей із інвалідністю, з дитбудинків, реабілітаційних центрів та родин, які потрапили у важкі життєві обставини.

На заході виступило шість учасників колективу “Колорит”: Орина Брила, Юлія Ярошенко, Іван Панфьоров, Анастасія Андоній, Антоніна Стичук, Марія Сташишин.  Уся ж студія налічує до 30 студентів. Її музичним керівником є Інна Булгакова.

За словами учасниці студії “Колорит” 20-річної Орини Брили, вони виступали в шістьох, адже більше не дозволили технічні можливості залу:

“Ми можемо виступати різним складом: дуетом, тріо, квартетом і навіть сольно. Все це заслуга нашого керівника.  Кілька разів на тиждень проводимо репетиції. Дуже радію, що наша академія сприяє розвитку творчих здібностей студентів”.

 

Крім того на заході підбили підсумки фіналу проекту “Я з тобою!”. Його партнером виступив   БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського». Основна мета проекту – пошук  людей, для яких інклюзія – норма життя, які цінують особистість та право на щастя кожної дитини й дорослого.

До речі, ІА “Оперативна Україна інфо” стало офіційним медіапартнером щорічного благодійного заходу «Різдвяне диво».

Читайте також: У Києві проведуть щорічне благодійне свято “Різдвяне диво”.

Юрій Іванов 

176

Юрій Іванов

Головний редактор