Сторінка України в Instagram увійшла в п’ятірку офіційних сторінок країн світу

У 2022 році охоплення цифрової екосистеми Ukraine.ua, яка об’єднує офіційний сайт України та сторінки нашої держави в соціальних мережах, перевищило 1 мільярд.

Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Так, він підсумував результати 2022 року для комунікаційних каналів Ukraine.ua, які МЗС розвиває спільно з громадською організацією BRAND UKRAINE. Торік аудиторія каналів Ukraine.ua, до якого входять офіційний сайт України, Facebook, Instagram, Spotify, LinkedIn, TikTok, Twitter та Youtube, зросли в понад 10 разів:

“Сьогодні ми не чуємо традиційних у попередні роки нарікань, нібито Україна програє інформаційну війну. Натомість світ визнає успішну комунікацію нашої держави під час повномасштабного вторгнення. Створюючи цифрову екосистему Ukraine.ua, ми прагнули саме такої мети: надати Україні сильний та суб’єктний голос для протидії дезінформації та пропаганді рф”, – сказав Дмитро Кулеба.

Найбільше людей наразі на сторінці України в Instagram. До речі, на яку сьогодні підписані більше, ніж 1 мільйон користувачів. Перетнувши цю позначку, сторінка увійшла до найкращих 5 офіційних акаунтів країн у цій соціальній мережі, поступаючись профілям Австралії, Туреччини, Канади та Нової Зеландії.

Ще міністр додав, що завдяки контенту та професійній роботі, цифрова екосистема Ukraine.ua завоювала серця сотень мільйонів іноземців.

Читайте також: Компанія Meta не блокуватиме контент про полк «Азов»

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

У Києві провели захід у межах Міжнародного благодійного проекту «Charity 100лиця» (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

110

Тетяна Карпенко

журналіст