Столичні рятувальники дев’ять разів виїжджали на ліквідацію пожеж

Днями фахівці ДСНС здійснили 17 виїздів, 9 з яких – на гасіння пожеж, 3 рази для надання допомоги іншим службам, 1 раз на ліквідацію аварії, 4 рази – на хибні виклики.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на ДСНС Києва.

Щодо пожеж, то перший виклик рятувальники отримали о 00:13. На просп. Володимира Маяковського, 20, що у Деснянському районі столиці у дворі 9-поверхового житлового будинку в припаркованому легковому автомобілі марки «BMW», в салоні виникла пожежа. Внаслідок цього згоріла внутрішня обшивка салону. Ліквідували до прибуття пожежного підрозділу.

Наступне повідомлення про пожежу рятувальники отримали о 04:42. Під час гасіння пожежі в недіючій будівлі врятували 2 людей.

О 08:57, вогнеборці 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини виїжджали на провулок Феодосійський, 14-А, що у Голосіївському районі столиці. У 22-поверховому житловому будинку  на 6 поверсі у квартирі  підгоріла їжа на електроплиті. Ліквідовано шляхом відключення. Аналогічні пожежі сталися у Деснянському районі  на вул. Милославська, 5 та у Солом’янському районі за адресою вул. Сім’ї Ідзиковських, 17.

О 10:46, вогнеборці 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини виїжджали на вул. Гришка, 10, що у Дарницькому районі столиці. По прибуттю на місце було встановлено, що загоряння виникло в 1-поверховій металевій прибудові до закладу громадського харчування. Об 11:04 пожежу було ліквідовано на площі 5 кв.м.

Наступне повідомлення про пожежу рятувальники отримали о 16:54. У 16-поверховому житловому будинку на 1 поверсі по вул. Степана Олійника, 15, що у Дарницькому районі столиці у вентиляційній шахті сталося загоряння сміття. О 17:25 бійці 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини пожежу на площі 2 кв. м ліквідували.

О 17:31, вогнеборці 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини виїжджали на вул. Миколи Шепелєва, 10-А, що у Солом’янському районі столиці. У 5-поверховому житловому будинку на 1 поверсі у квартирі в телевізорі сталося коротке замкнення електропроводів з послідуючим горінням. Ліквідували до прибуття пожежного підрозділу.

А о 23:03, рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини виїжджали на вул. Червоноткацька, 18, що у Дніпровському районі столиці. У 5-поверховому житловому будинку на 5-му поверсі в загальному коридорі сталося коротке замкнення електропроводів з послідуючим горінням. Внаслідок пожежі пошкоджений 1 м електропроводів. Ліквідувалидо прибуття пожежних підрозділів.

В усіх випадках загиблих та травмованих не було.

Читайте також: Під час пожежі в Києві постраждав чоловік

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

139

Тетяна Карпенко

журналіст