Стало відомо, яку позицію у рейтингу міст України зайняв Ужгород

Міжнародний республіканський інститут представив рейтинг міст України на основі результатів сьомого всеукраїнського опитування. У якому Ужгород зайняв одну із середніх позицій.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Рейтинг складений відповідно до індексу оцінки якості обслуговування та послуг у 24 містах України. Серед послуг, що увійшли до переліку оцінювання: тротуари, збір сміття, транспортна інфраструктура, громадський транспорт, дороги, заклади культури, публічні парки та сквери, двори та прибудинкові території, діяльність поліції, екологія, навколишнє середовище, паркування.

Кожен із цих пунктів оцінювали за шкалою від 1 “жахливо” до 5 “відмінно”.

За результатами дослідження стан тротуарів жителі Ужгорода оцінили на 2.7. Збір сміття – на 2.9. Стан транспортної інфраструктури і якість роботи громадського транспорту – на 3.2. Стан доріг – на 2.5. Стан установ культури – на 3.1. Стан публічних парків і скверів – на 3.4. Стан дворів і прибудинкових територій – на 2.9. Діяльність поліції – на 2.8. Стан навколишнього середовища та екологію – на 3.0. І роботу сфери парковок – на 2.2.

Зі своїми 3.0 балами Ужгород розташувався на 13-му місці рейтингу – між Сєвєродонецьком і Одесою.

 

А у відповідній інфографіці науковці відобразили рейтинг 24 міст України в розрізі оцінки населенням правильності їхнього шляху та схвалення діяльності мерів. За цим показником 40% жителів Ужгорода вважають, що справи в їхньому місті йдуть у правильному напрямку, а інші 40% вказали, що “цілком схвалюють” та “швидше схвалюють” роботу мера).

Довідка: Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту проводиться Соціологічною групою «Рейтинг» за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID). Результати опитування були опубліковані на сайті 16 вересня.

Читайте також: На Закарпатті відремонтували міст на КПП “Тиса”: подробиці з урочистого відкриття.

Зоя Брюхович

208

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті