Стало відомо, скільки відсотків українців довіряють ЗСУ

Днями Центр стратегічних комунікацій отримав результати опитування Київського міжнародного інституту соціології про зміну думок українців після початку широкомасштабної війни. Його провели на початку травня.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на дані центру.

Так, 96% українців довіряють ЗСУ. А 78% – після повномасштабного нападу росії почали більше спілкуватися українською. 11% опитаних кажуть, що робили б це, якби була нагода. Отже, майже 90% українців «самоукраїнізуються» у відповідь на російський фашизм.

78% розповіли, що донатили на ЗСУ. І це є свідченням того, що війна для українців без перебільшення є народною. Ще 58% наших громадян жертвували гроші на гуманітарні потреби, 56% допомагали переселенцям одягом та іншими речами.

Для 94% українців важливо, аби Україна стала справжньою демократією. У ній вони цінують: свободу слова – 64%, справедливе правосуддя для всіх – 60%, чесні вибори – 47%

90% земляків хотіли б бачити Україну в ЄС до 2030 року. Перед війною таких було 58%.

Читайте також: У росії стався перший за 100 років дефолт (подробиці)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна Карпенко

120

Тетяна Карпенко

журналіст