Стало відомо, скільки держслужбовців не випустили за кордон

З початку 2023 року прикордонники не пропустили через кордон понад 350 державних службовців, які не мають підстав для виїзду за межі України.

Про це повідомив спікер Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телемарафону, пише “Оперативна Україна інфо”.

За його словами, наразі від набуття чинності змін на державному кордоні наші інспектори не пропустили понад 350 осіб, які підпадають під цей перелік, адже вони не відповідали вимогам перетину кордону:

“Для такої категорії осіб передбачено, що вони можуть їхати за межі України лише з метою службового відрядження. Це стосується і чоловіків, і жінок. Є виняток, кому можна їхати не у службове відрядження. Це чоловіки, які є самотніми батьками, а також жінки, які їдуть або відвідати дітей за кордоном, або супроводжувати їх”.

І додав, що також можна виїжджати на лікування, але в цьому випадку має бути підтвердження МОЗу.

До Держприкордонслужби надійшов список осіб, які є держслужбовцями, і прикордонники контролюють перетин кордону цими чиновниками.

Читайте також: 30 чиновників не випустили з України

Дивіться також відео: У Києві в СЗШ № 243 відбувся патріотичний флешмоб «Діти за мир»

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

331

Тетяна Карпенко

журналіст