Стало відомо, де й коли відбудеться прощання з Тарасом Позняковим

Убитого майже шість років тому 25-річного львів’янина Тараса Познякова поховають 21 січня у Дніпрі. А відспівуватимуть його 20 січня o 13:00 у Михайлівському соборі, Варваринському приділі за адресою: Київ, вул. Трьохсвятительська,8. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із посиланням на сторінку в Фейсбук матері покійного Ольги Коваль.

“Починаю писати цей пост уже стільки разів, що не перелічити. Хочу написати коротко, а сльози заливають екран. Завершені необхідні експертизи та ми можемо забрати нашого синочка. Не можу написати «відбудеться прощання з Тарасиком»…. Адже він завжди поруч з нами, з його турботою, з його оптимізмом, широкою посмішкою та відкритою душею. Так було раніше, так є сьогодні і так буде завжди. Щоб я не написала, це ніщо в порівнянні з тим, що на серці у мене як мами, у нашого тата, у наших найрідніших людей… Це страшна тиша у Тарасика кімнаті та крик душі, який не можеш відпустити… Це не біль втрати сина, це рана, яка не лікується , з якою просто вчишся жити заново. Нехай Всемилостивий Господь укріпить нас всіх та допоможе це пережити”,- написала мати.

Поховають Тараса Познякова 21 січня о 11:00 в Дніпрі.

Нагадаємо: Тараса Познякова убили у квітні 2016 року двоє попутників, яких він взяв через сервіс Bla Bla Car – Дмитра Голуба та Луана Кінгісеппа. Дорогою до столиці львів’янин зник. Під час розслідування з’ясувалось, що Познякова застрелив Луан Кінгісепп, а потім разом із Голубом  закопали його біля траси Житомир – Київ. Тіло знайшли лише в серпні 2021 року. У грудні це підтвердила експертиза.

Читайте також: У Києві попрощалися зі світською левицею Оленою Вовк.

Юрій Іванов

888

Юрій Іванов

Головний редактор