Спортсмени-борці із Козина влаштували показові виступи на святі “Різдвяне диво” (відео)

У  Києві в готелі «Президент» відбулося щорічне благодійне свято “Різдвяне Диво”. На ньому  спортсмени-борці із Козина, що на Київщині, продемонстрували під музичний супровід основні прийоми  вільної боротьби. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Благодійний захід «Різдвяне диво» вкотре провели, аби здійснити різдвяні мрії дітей із інвалідністю, з дитбудинків, реабілітаційних центрів та родин, які потрапили у важкі життєві обставини.

До святкової програми долучилися спортсмени із вільної боротьби. Вони вразили публіку своєю майстерністю.

38-річний Олександр Волошин – тренер  із вільної боротьби вже 10 років. Він також є майстром спорту із цього виду спорту.  У спортивному комплексі селища Козин працює на громадських засадах із місцевими дітками.

“На цьому заході ми продемонстрували показові виступи за участі 8 спортсменів від 5  до 17 років. Подібні виступи часто робимо в селищі на різні свята, а також іноді їздимо в район. Дітям подобається показувати свою майстерність”,- підкреслив Олександр Волошин.

Його вихованець 17-річний Євген Поліщук каже, що займається вільною боротьбою вже 9 років. Його привів у секцію батько, адже захотів, щоб син розвивався. За цей час спортсмен уже побував на різноманітних всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Виборював призові місця.

Проект «Різдвяне диво» організовує БО “БФ «Діти Дітям» уже вшосте.

Крім того, на заході підбили підсумки фіналу проекту “Я з тобою!”. Його партнером виступив   БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського». Основна мета проекту – пошук  людей, для яких інклюзія – норма життя, які цінують особистість та право на щастя кожної дитини й дорослого.

До речі, за підсумками проекту “Я з тобою!” зібрали 132 352 грн на допомогу дітям із інвалідністю. Їх витратили на реабілітацію підопічних Фонду та оплату спецобладнання.

На святі ж «Різдвяне диво» вдалося зібрати 66 539 грн. Це виручені кошти за квитки із лотереї та лавки подарунків. Їх теж спрямують на потреби дітей.

Благодійне свято “Різдвяне диво” провели із різноманітними майстер-класами та з концертною програмою за участі зірок.

Редакція «Оперативної України інфо» виступила медійним партнером заходу.

Читайте також: Співачка Odara заспівала кілька пісень на святі “Різдвяне диво”.

Юрій Іванов 

82

Юрій Іванов

Головний редактор