Співачка Юлія Рознен влаштовує благодійні заходи та пише патріотичні пісні

Українська співачка Юлія Рознен розповіла в ексклюзивному інтерв’ю «Оперативній Україні інфо» про благодійні концерти, нові авторські патріотичні пісні та зйомки кліпу на пісню «Лелеки».

Зустріч проходила в Києві на Арт-Заводі «Платформа» під час благодійного Smile Wanted Fest, на якому збирали кошти на мобільну стоматологію для ЗСУ, переселенців і мешканців областей, що найбільше постраждали від війни. Захід організував Фонд «Трушна Перемога».

Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій ІВАНОВ та українська співачка Юлія РОЗНЕН.

– Юліє, дуже радий вас бачити. Ще запам’ятав вас із проекту «Голос країни». Ви – зірочка наша українська.

– Дякую, було таке в житті.

– Ви сьогодні долучилися до чудового благодійного заходу. Наскільки я знаю, це не перший благодійний захід за вашої участі.

– Не перший, навіть не знаю який. І хочу більше сказати, нещодавно я організовувала свій власний благодійний захід, на якому ми зібрали 10 тисяч гривень. Я дуже активно підтримую благодійні справи.

– А сюди Вас запросили ваш друзі?

– Так, є така прекрасна людина Юлія Малахова. Вже тепер вона мій друг і соратник. Я насамперед дуже дякую їй, що вона запросила, довірила таку місію. Тому що артисти мають зараз підтримувати ЗСУ на своєму фронті, підтримувати людей. І хто б там що не казав, що це там якісь свята, пісні… Це все неправильно, потрібно триматися, якщо ми всі зараз впадемо в паніку чи істерику, то війна затягнеться на якийсь дуже довгий період. Тому на таких майданчиках, локаціях підтримуємо один одного та робимо просто неймовірні справи. Ми пишемо нові пісні і виступаємо з ними для людей, піднімаючи українцям бойовий дух.

– Юлю, скільки вже пісень у вашому репертуарі?

– Скоро вже вийде шоста. Це такі глобальні треки, які в принципі «заходять» зразу на радіо. Одна з них вийшла буквально тиждень тому. Це пісня «Лелеки», яку присвятила нашим українським біженцям. І це не тільки людям, які постраждали внаслідок війни, яка почалася 24 лютого, а й тим, які вимушені були виїхати зі Східної України під час початку нападу росії у 2014 році. Тому ця композиція дуже тепла. І вона знаходить багато слухачів. Постійно отримую про неї чимало схвальних відгуків.

– Чи буде на цю пісню кліп?

– Ми відзняли кліп, зараз його монтуємо. За тиждень-два він має вийти. А найпотужніший мій хіт – пісня «Живи». Так сталося, що написала цю композицію про нашу країну за тиждень до початку війни. І вона просто «залетіла», бо створена на часі. У ній така щира любов до своєї країни, до своїх людей. І слухачі відчули це та підтримали її. І для когось вона стала просто таким собі натхненням та надією. І навіть багато хто пише: «Юля, після прослуховування цієї пісні я заплакала», тому що по 3-4 місяці не було взагалі ніяких емоцій. І ця пісня по факту зцілює людей. Сьогодні співала її на цьому заході.

– Такі пісні роблять Перемогу!

– Однозначно.

– Бажаю, щоб Ви розвивалися, писали і далі власні пісні, адже вони додають наснаги і віри в нашу Перемогу.

– Дякую!

– І наостанок Ваші побажання читачам та глядачам «Оперативної України інфо».

– Друзі, тримаймося, не падаймо духом ні в якому разі. Ви ж знаєте, скільки намагань було вкрасти те, що належить нам. Ось у моїй пісні є така крилата фраза «Ми вільні люди, ми з тобою на своїй землі». Нехай ця фраза буде у вас у серці, ніколи її не забувайте і не віддавайте свою країну. Вона найкраща.

– Я Вам дякую за інтерв’ю! Слава Україні!

– Героям слава!

Дивіться також відеоверсію інтерв’ю:

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ВИПУСК ПРОГРАМИ «КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА?» (відео)

Вийшов другий випуск проекту «Коли закінчиться війна?» з українською Жанною Дарк (відео)

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Спілкувався Юрій ІВАНОВ

Фото і відео: Анатолій ШАРАЄВСЬКИЙ

115

Юрій Іванов

Головний редактор