“Слуги Народу” провели круглий стіл з питань децентралізації та зміни адміністративно-територіального устрою

Вчора, 21 жовтня, в онлайн-форматі секретар Закарпатської обласної організації “Слуга Народу” Ольга Кривошеєва разом з депутатами та головами фракцій Ужгородської районної ради, зокрема, Ігорем Денисенком, Андрієм Кушніруком, Ярославом Пришляком, Олександром Горватом та Іваном Ковачем долучилися до круглого столу на тему: “Децентралізація та зміни адміністративно-територіального устрою”.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Захід провели за дорученням народного депутата, голови Закарпатської обласної організації “Слуги Народу” Миколи Тищенка.

Спікерами  стали народний депутат України, голова підкомітету з питань адміністративного устрою та місцевого самоврядування Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін, заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода і виконавчий директор Всеукраїнського об’єднання старост Станіслав Август.

Під час круглого столу обговорили економічну спроможність об’єднаних територіальних громад, співпрацю з державою, можливості і перспективи. Крім того, зупинилися на питанні подальшого функціонування районних рад, їх повноважень. А також доповідачі розповіли про функціонування інституту старостинства України.

Депутати Ужгородського району активно вели дискусію та ставили запитання організаторам заходу.

Читайте також: В Ужгороді урочисто заклали капсулу та наріжний камінь у фундамент кафедрального собору ПЦУ (подробиці)

Зоя Брюхович

65

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті