Що відчував після вакцинації від коронавірусу…

Під вечір піднялась температура до 37,4

Чи потрібно вакцинуватися від коронавірусу? Це запитання ставить собі чимала кількість людей. Ще місяць тому також був серед них. Але 19 липня, відкинувши всі сумніви, зважився на першу дозу вакцини Pfizer.

Чому саме цей препарат?  Він першим отримав дозвіл до застосування в США та ЄС.

За словами лікарів, Pfizer, як і більшість інших вакцин, не містить вірусних часток. І вони не використовуються в процесі виробництва вакцини. Крім того, вакцина навіть теоретично не може вплинути на геном людини. Для повної імунізації вводять дві дози з інтервалом у три тижні.

Тож другу дозу вакцини мені зробили 16 серпня. Відтоді минуло чотири дні. І тепер можу розповісти про свої враження та самопочуття.

Після першого щеплення у мене була слабкість і відчуття затуманення розуму. Підвечір піднялась температура до 37,4. До речі, таку ж мав, коли вісім місяців тому хворів на коронавірус.

На наступний день мені  полегшало. Проте слабкість була десь протягом трьох днів. Ще одним із побічних ефектів вакцини  стала алергічна реакція – висип під лівим коліном.

Хворіти більше на коронавірус не хочу…

Після другої дози вакцини симптоми повторилися. Мав ту ж саму слабкість і температуру 37,4 у перший вечір. А далі все пішло на спад.

Нині почуваюся добре. Вважаю, що вакцинуватись потрібно, адже хворіти більше на коронавірус не хочу. Це досить таки неприємно та матеріально затратно.

Але кожен має вирішувати для себе сам: чи потрібно йому це, чи ні?!

Ваше здоров’я знаходиться у ваших руках!

Юрій Іванов, головний редактор інтернет-видання “Оперативна Україна інфо”

504

Юрій Іванов

Головний редактор