Що потрібно зробити, аби кинути палити?

«Протягом кількох останніх років за день міг подужати майже дві пачки…»

21 листопада відзначають Міжнародний день відмови від паління. Тепер ця дата стосується і мене. Адже вже розпочався восьмий місяць, як поборов цю згубну звичку. Чи на все життя? Цього ніхто не знає. Сподіваюсь, що остаточно…

Коли в мене запитують, як зміг кинути палити після 20-річного стажу? Відповідаю, що викурив останню цигарку і вирішив для себе, що більше цього робити не буду. І це при тому, що протягом кількох останніх років за день міг подужати майже дві пачки.

Придбав в аптеці нікотинові жуйки та спрей, аби в складні моменти була підстраховка. А найголовніше, на своїй сторінці у Фейсбук розповів про цей героїчний вчинок. Можливо, якби цього не зробив, то нічого б і не вийшло.

Кожні два дні виставляв пости із маркуванням «Не палю». Описував у них свої відчуття та переживання. Потім став це робити раз на тиждень. Далі писав лише, коли минав черговий місяць.

«Треба мати насамперед бажання і силу волі…»

Які переваги мого непаління? Став краще себе почувати, з’явилося більше вільного часу, покращилась працездатність. Також маю величезну економію коштів, адже сигарети продовжують дорожчати з кожним днем.

Серед мінусів: набрав зайві кілограми, з’явилася дратівливість.

Палити чи ні – справа кожного.  Для того, аби кинути, треба мати насамперед бажання і силу волі.

Вітаю із цим святом усіх причетних!

Читайте також: Юрій Іванов: “Кинути курити – це наче отримати свободу…”

Юрій ІВАНОВ, засновник та головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо»

378

Юрій Іванов

Головний редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + seventeen =