Сергій Жадан зустрівся з американським режисером

Український письменник і волонтер Сергій Жадан поділився фото з американським режисером Джимом Джармушем, з яким зустрівся у США.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Так, Сергій Жадан перебуває у США з двотижневим творчим туром, кошти з якого, за словами письменника, підуть на підтримку ЗСУ.

Знаковою є прем’єра мюзиклу “Радіо 477”. Це римейк вистави театру “Березіль” (“Алло на хвилі 477”), що буде в театрі La MaMa 10-19 березня.

“Для усіх — й українців, і американців, які працюють над проєктом, ця вистава є спробою показати нашу наскрізну часову пов’язаність, взаємозалежність і спадковість української культури та українських ідей. Неймовірно приємно, що в одному з найважливіших незалежних американських театрів будуть співати “Харків, Харків, де твоє обличчя”, говорити про великого Курбаса, про Держпром і український авангард, про сподівання, віру й тяглість українського Харкова. Сьогодні це по-особливому важливо”, — сказав письменник.

Читайте також: Сергій Жадан і Андрій Хливнюк випустили саундтрек до фільму “Мирний 21” (відео)

Дивіться також відео: Рок-гурт «Жадан і Собаки» виконав пісню «Автозак» на концерті «К-Rock до Перемоги» у Києві

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

149

Тетяна Карпенко

журналіст