Сергій Попко: «Зачинені укриття під час повітряної тривоги – це злочин»

До начальника Київської міської військової адміністрації Сергія Попко надійшли численні скарги від киян щодо закритих укриттів під час останньої ракетної атаки.

Про це  «Оперативній Україні інфо» повідомили в КМВА.

На жаль, такі випадки були зафіксовані практично в усіх районах столиці.

«Закритті укриття під час війни, під час таких масованих повітряних атак – це злочин. Тому сьогодні, на засіданні Ради оброни Києва я, як начальник КМВА, акцентував особливу увагу на вирішенні цього питання. Невідкладно були визначені завдання для Національної поліції Києва, Муніципальної охорони міста та усім головам РДА. В найстисліший термін усі укриття міста Києва мають бути проінспектовані, зафіксовані усі об’єкти до яких у цивільного населення немає доступу, а балансоутримувачі негайно забезпечать безперешкодний доступ до захисних споруд цивільного захисту. Таких випадків, як закритті укриття в столиці на має бути. Це неприпустимо. Життя і безпека мешканців Києва є і завжди залишатиметься нашим найголовнішим пріоритетом! Зокрема і за це воюють наші воїни, які щоденно наближають мир в Україні після нашої Перемоги!»,- зазначив начальник КМВА Сергій Попко.

Читайте також: СБУ затримала медсестру, яка працювала на фсб і «зливала» ворогу персональні дані українських захисників

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

169

Юрій Іванов

Головний редактор