СБУ і ДБР прийшли з обшуками до Арсена Авакова

Сьогодні, 1 лютого, СБУ і ДБР прийшли з обшуками до колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в контексті загибелі керівництва МВС в Броварах, що на Київщині.

Про це повідомив воєнний кореспондент Андрій Цаплієнко з посиланням на УП, пише “Оперативна Україна інфо”.

Так, справа стосується закупівлі французьких гелікоптерів Airbus.

“Закінчили обшук щодо аварії вертольота. Дивилися контракти Airbus шестирічної давнини. Певна річ – нічого. Контракти ж затверджувалися урядом і парламентом. Коректно вели, хоч і безглуздо. Формально відпрацювали версію”, – прокоментував Арсен Аваков ситуацію.

Зазначимо, 29 травня 2018 року в Парижі між урядами України та Франції підписали угоду загальною вартістю 552 млн євро щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту. За умовами угоди, французька сторона в два етапи мала поставити в Україну спочатку 37 вертольотів компанії Airbus, а потім ще 18 вертольотів. З них, 21 гелікоптер – моделі Н225 – гвинтокрили, які мають вантажопідйомність понад 10 тонн. Центр транспортних стратегій інформував, що з 55 французьких вертольотів, призначених для закупівлі для українського міністерства внутрішніх справ, 21 гелікоптер уже був у користуванні.

Читайте також:

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

У Києві провели захід у межах Міжнародного благодійного проекту «Charity 100лиця» (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

596

Тетяна Карпенко

журналіст