Руслана презентувала музичний фільм «Різдвяний Сон» (відео)

На різдвяні свята співачка Руслана презентувала свій знаковий та довгоочікуваний музичний фільм «Різдвяний Сон».

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо». 

Скарбничка проектів «Різдво з Русланою», що були започатковані ще в середині 90-х і стали одним з беззаперечних символів новітньої української різдвяної традиції, поповнилася ще одним діамантом.

Прем’єра відбулася для багатотисячної аудиторії співачки на її соціальних сторінках, фільм дивились люди з різних країн світу.

«У Різдвяну ніч мені наснився сон, в якому я побачила Різдвяну Україну і себе – цей сюжет було покладено в основу фільму. Цей фільм – це ескіз моєї мрії. Наше Різдво – це відповідь на питання, хто ми, звідки прийшли і куди йдемо»,– говорить Руслана.

 У фільмі спостерігається яскравий перетин багатьох ліній, сюжетів, естетик та сенсів…

«Кажуть, споглядаючи у дзеркало, у відображенні явного не побачиш таємного. Та це не означає, що його нема. Треба лише зазирнути у своє серце. Спитати у Бога Предвічного. Згадати на Роду написане. Почути Душею заспіване. І твій сон розповість істинне, правдиве, автентичне – те, чого не видно наяву», – розповіла Руслана.

 У головних ролях фільму – співачка-колядник, оточена друзями, простими українцями, що відгукнулися на її заклик долучитися до зйомок фільму. Вони прийшли на Софійську площу, поділилися  тим, як вони святкують Різдво та разом заколядували. Спонсором показу виступив всесвітньо відомий український бренд, який вже не вперше підтримує Різдвяні проекти Руслани,  компанія Nemiroff. Звучання різдвяних пісень прикрасили автентичною красою та вишуканістю партії у виконанні близьких друзів Руслани – всесвітньо відомого українського скрипаля Василя Попадюка та віртуозного цимбаліста-мультиінструменталіста Андрія Войчука.

Руслана розповіла про коляди, які вона заспівала у фільмі, адже кожною із них у неї пов’язана особлива історія:

«З колядою «Тиха Ніч» перемогла у 1996 році на Слов’янському Базарі. А «Утішмося» – версія одної з найпопулярніших давньоєвропейських коляд «God Rest Ye Merry Gentlemen» з українською лірикою легендарного Богдана Стельмаха. Заспівала і «Різдвяний Плєс», гуцульську коляду, яку ми віднайшли високо в горах. І не втомлюємося створювати нові версії за її лейтмотивом. Також виконала «Нову Радість», у трактовці мого друга і однодумця Василя Кондратюка, який з небес спостерігає за нашими різдвяними приготуваннями і святом, яке він дуже любив. І, звичайно, «Добрий вечір», коляда, без якої я не уявляю українського Різдва. Їх часто раніше виконувала. Але цьогоріч вони зазвучать по-новому – у стилі моєї Колискової. Створювала аранжування власноруч в новому для себе стилі та образі».

Читайте також: Співачка Руслана презентувала авторську колискову «Ходить Сон».

Юрій Іванов 

200

Юрій Іванов

Головний редактор