Росіяни під Авдіївкою на Донеччині несуть особливо важкі втрати

Росіяни під Авдіївкою на Донеччині несуть особливо важкі втрати

За даними британської розвідки, протягом останнього тижня найбільш інтенсивні наземні бої точилися на трьох ділянках фронту, жодна зі сторін не досягла прогресу, але росіяни під Авдіївкою на Донеччині несуть особливо важкі втрати. Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Розвідувальне співтовариство Міністерства оборони Великої Британії оголосило про це в суботньому зведенні.

Британські розвідки повідомляють: “Жодна зі сторін не досягла суттєвого прогресу на жодній з цих ділянок. Росія продовжує нести особливо важкі втрати в районі Авдіївки. Бої точилися на Куп’янському напрямку на Луганщині, під Авдіївкою на Донеччині та на лівому березі Дніпра на Херсонщині, де українські війська створили плацдарм.”

У боях під Авдіївкою російські сили втрачають “від 500 до 1000 людей на день”. У британській розвідці з посиланням на “свідченнями очевидців” також вказують на важливу роль малих безпілотників і артилерії, особливо касетних боєприпасів, у протистоянні атакам з обох сторін.

“З настанням холодної зимової погоди на сході України суттєві зміни на лінії фронту в найближчій перспективі навряд чи очікуються”, – підсумовується у зведенні.

Читайте також: СБУ ліквідувала ще 5 «схем для ухилянтів» по всій Україні

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є у TikTok.

 

70

Alex

Адміністратор