Російські війська захопили їдальню на Запорізькій АЕС

Учора, 18 липня, окупанти увірвалися до приміщення їдальні №18 Запорізької АЕС, де якраз харчувалися українські атомники.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на ДП «НАЕК «Енергоатом».

За інформацією підприємства, попри те, що навіть у таких умовах персонал ЗАЕС продовжує забезпечувати ядерну безпеку не лише України, а й усього світу, загарбники поводилися агресивно. Вони погрожували працівникам станції зброєю та вигнали всіх із приміщення їдальні.

«Раніше загарбників туди не допускали, але голодним рашистам, вочевидь, дуже захотілося «звільнити» працівників АЕС ще й від їжі. Й наразі їм це вдалося.  А українські атомники продовжують виконувати свої обов’язки та навіть без їжі захищають найбільшу в Європі АЕС і радіаційну безпеку не лише континенту, але й усього світу», – йдеться у повідомленні.

В «Енергоатомі» додали, що нинішнім «володарям їдальні» в будь-якому разі царювати лишилося недовго:

«І жодному з них не минути покарання – і за ядерний тероризм, і за воєнні злочини, і за всі знущання з персоналу української ЗАЕС!».

Читайте також: На Запорізькій АЕС склалася критична ситуація

Окупанти за тиждень викрали 11 працівників Запорізької АЕС

Що зараз відбувається на Запорізькій АЕС (подробиці)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

124

Тетяна Карпенко

журналіст