Роналду приніс перемогу Манчестер Юнайтед, забивши гол на останній хвилині

“Манчестер Юнайтед” здобув вольову перемогу над “Вільярреалом” (2: 1) у 2-му турі Ліги чемпіонів. Завдяки голу Кріштіану Роналду на 95-й хвилині.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” .

У першому таймі команди м’ячів не забили, хоча гарні моменти не використали гравці Вільярреала. Данджума мав два чудові шанси відкрити рахунок, але голкіпер манкуніанців де Хеа в цих епізодах був на висоті.

Після перерви на 53-хвилині гол забив Пако Алькасера. Проте Манчестер Юнайтед швидко відігрався м’яч у ворота суперника забив Алекса Теллеса.

У компенсований час Червоні дияволи здобули перемогу у матчі завдяки голу Кріштіану Роналду на 95-й хвилині.

​Це найпізніший переможний гол МЮ за час виступу в турнірі. Цим голом португалець побив рекорд нинішнього головного тренера Манчестера Оле-Гуннара Сульшера, який в 1999 році в фіналі проти “Баварії” (2: 1) відзначився на 93-й хвилині.

Манчестер Юнайтед із трьома очками посідає третє місце у групі F. Вільярреал замикає турнірну таблицю. Лідирує у квартеті F Аталанта, яка сьогодні перемогла Янг Бойз (1:0).

У наступному турі 20 жовтня Манчестер Юнайтед вдома прийме Аталанту Руслана Маліновського, а Вільярреал на виїзді зіграє проти Янг Бойз.