Романчук здобув для України першу срібну медаль на Олімпійських іграх: подробиці

Сьогодні, 1 серпня, на Олімпіаді-2020 у Токіо 24-річний Михайло Романчук став другим у фінальному запливі на 1500-метрів вільним стилем. Цим самим плавець здобув для України першу срібну медаль.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із посиланням на НОК України.

Романчук подолав 1500 метрівку з часов 14.40,66 та фінішував другим. Тим самим. приніс для України першу срібну і шосту загалом олімпійську нагороду.

Українець поступився на одну долю секунди американцю Робурту Фінке (14.39,65). Та обігнав німця Флоріана Веллброка (14.40,91).

24-річний рівнянин зазначив, що не збирається на цьому здаватися. І сподівається на наступних Іграх зібрати повний комплект олімпійських відзнак:

«Ці змагання видалися досить тяжкими. Організм не звик до такого режиму. Здобув дві медалі – задоволений цим результатом. Вперше за три роки мені вдалося обігнати німця, але з’явився новий швидший суперник.  Звичайно, хочеться більшого. Сподіваюся, що вже на наступних Олімпійських іграх зумію зібрати повний комплект олімпійських нагород. Працюватиму над собою і рухатимуся далі… Як мінімум до Парижа-2024».

Зазначимо, що в кваліфікації на 800-метрівці вільним стилем Романчук став найкращим та встановив новий олімпійський рекорд. Однак в медальному запливі не зумів повторити свій результат і фінішував третім. За словами Михайла, рекорд “зіграв з ним злий жарт” у фіналі.

А на цьому перемоги не закінчуються! Як стало відомо, сьогодні український боксер Олександр Хижняк пройшов до півфіналу. Тим самим, спортсмен забезпечив собі медаль на Олімпіаді, у ваговій категорії до 75 кг.

Вітаємо українських спортсменів!

Читайте також: Михайло Романчук здобув для України четверту медаль на Олімпійських іграх.

Зоя Брюхович

 

668

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті