Rheinmetall: 155-мм артилерійські боєприпаси для України будуть

Німецький збройовий концерн Rheinmetall виграв велике замовлення на 155-мм артилерійські боєприпаси для України; замовник – неназвана країна НАТО

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на пресслужбу компанії.

Замовлення обсягом близько 142 млн євро передбачає виготовлення “десятки тисяч” повністю укомплектованих 155-мм снарядів. Виготовляти їх буде нещодавно придбана дочірня компанія  Expal (Rheinmetall Expal Munitions) в Іспанії.

Про замовника повідомляють, що це країна НАТО, яка задекларувала наміри у довгостроковій перспективі надавати Україні військову підтримку для боротьби з російською агресією.

Снаряди з цього замовлення поставлять у 2025 році. У 2024 році Україна зможе отримати близько 40 тисяч снарядів із давнішого замовлення для Rheinmetall.

Концерн також нагадав, що у середині жовтня 2023 року отримав замовлення від Німеччини на 150 тисяч 155-мм боєприпасів для України, а також додаткові осколково-фугасні снаряди DM 121. Крім того, зазначають, що  у 2024 році планують суттєво наростити виробничі потужності, які має в Іспанії, Німеччині, Південній Африці та Австралії, після чого річна спроможність виробництва сягне 700 тисяч боєприпасів.

Нагадаємо, цієї осені Rheinmetall отримав дозвіл на створення спільного підприємства з концерном “Українська оборонна промисловість” (колишній “Укроборонпром”). Це підприємство вже зареєстрували в Україні. Німецька компанія очікує підписання контрактів на створення ще двох спільних підприємств – із виробництва боєприпасів та засобів протиповітряної оборони.

Читайте також:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

58

Alex

Адміністратор