П’яні вечірки у Києві: одного з організаторів взяли під варту
Сьогодні, 17 квітня, Київський апеляційний суд збільшив розмір застави для одного з організаторів вечірок у столиці, на яких знущалися з дівчат.
Про це “Оперативній Україні інфо” повідомив голова Нацполіції у Київщини Андрій Нєбитов.
За його словами, розмір застави суд збільшив до 536 800 гривень. До цього він становив 402 600 гривень.
Нєбитов додав, що ще 1 лютого поліція повідомила про підозру хлопцям, які доводили дівчат до безпорадного стану, змушували робити непристойності сексуального характеру, після чого збиткували над жертвами у соцмережах.
Нагадаємо, у січні у соцмережах поширилася інформація про те, що група хлопців влаштовує у Києві п’яні “вечірки”, на яких вчиняє наругу над дівчатами, знімає це на відео і викладає в інтернет.
Читайте також: Двох учасників скандалу з п’яними вечірками у Києві випустили під заставу
Дивіться також відео: Амадор Лопес: благодійні концерти, творчість під час війни, поради як оволодіти українською мовою
Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.
Тетяна КАРПЕНКО