Провірон для бодібілдингу: на що звертати увагу при його покупці?

Кожен бодібілдер або спортсмен, який професійно займається спортом, окрім анаболічних стероїдів приймає безліч іншої спортивної фармакології, без якої неможливо обійтись. Це необхідно для того, щоб захистити свій організм та підвищити ефективність від застосування анаболічних стероїдів. Одним із таких є провірон. Купити цей препарат в Одесі та інших містах можна на сайті “Стероїд-шоп”.

Характеристику препарату Провірон

Провірон – це інгібітор ароматази, який приймається під час стероїдного курсу. Має слабку андрогенну активність. Головне завдання провірону полягає у блокуванні конвертації стероїдів у естрогени. Ця властивість захищає організм спортсмена від прояву таких побічних реакцій, як відкладення жиру за жіночим типом, накопичення зайвої рідини в організмі, а також гінекомастія. Діючою речовиною є Местерон. Крім помірної андрогенної активності препарат характеризується позитивним впливом на еректильну функцію. Провірон не піддається ароматизації. Під час стероїдного курсу Провірон пригнічує глобулін, який відповідає за статеві гормони. Ця властивість здатна підвищувати кількість вільного чоловічого статевого гормону в кров’яній плазмі. Дуже часто провірон приймають під час передзмагальної підготовки з метою створення твердої, щільної та якісної мускулатури. Препарат призначається для чоловіків та жінок. Дозування для представниць прекрасної та сильної статі відрізняється між собою.

Навіщо застосовувати провірон чоловікам у бодібілдингу?

Під час прийому анаболічних стероїдів відбувається пригнічення статевого потягу та може бути завдано шкоди еректильній функції. Провірон здатний збільшувати кількість та якість сперматозоїдів. Компенсує недостатню кількість вироблення андрогенних гормонів. Позитивно впливає на розвиток чоловічих статевих органів та стимулює еритропоез. Згідно з відгуками, провірон добре працює в ролі антидепресанту. Цей ефект є дуже важливим під час прийому анаболічних стероїдів. Застосування провірону в бодібілдингу – це насамперед турбота про своє здоров’я.

Як приймати провірон?

Перед тим, як замовити провірон на сайті “Steroids-shop”, необхідно ознайомитися з інструкцією по застосуванню та попередньо проконсультуватися з лікарем та тренером. Добова доза для бодібілдерів становить 50 мг на день. Денну норму необхідно поділити на два прийоми. Велика кількість спортсменів приймає інгібітор ароматази в нормі 100 мг на день. Перевищувати цю норму не рекомендується, оскільки може виникнути протилежний ефект, тобто тривала і хвороблива ерекція. Жінкам призначають провірон у дозі 25 мг на добу. Прийом провірону починають із першого-третього тижня стероїдного курсу.
На що дивитись, коли хочете купити провірон?

Провірон купити в інтернет-магазині за доступною ціною можуть ті спортсмени, які приймають анаболічні стероїди, що підвищують статевий потяг. Наприклад, нандролон, тренболон, Дека-Дік. Не варто приймати цей препарат з усіма анаболічними стероїдами. Саме тому дуже важливо перед тим, як купити фармакологію в Одесі проконсультуватися з лікарем. В інтернет-магазині “Steroids-shop” на кожний товар є відповідний сертифікат якості. Купуючи препарати спортивної фармакології на даному сайті, ви можете бути впевнені в його оригінальності, ефективності та якості. Доставка здійснюється по всій Україні.

51

Юрій Іванов

Головний редактор