Президент НЕБАУ Віктор Лещинський виступив на бізнес-зустрічі ProfTechBuild у Києві

Днями у Києві в МВЦ відбулася бізнес-зустріч ProfTechBuild з експертами будівельного ринку та виробниками будматеріалів на тему: «Швидкість будівництва як основний фактор відбудови». До неї долучився і президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

У своїй доповіді Віктор Лещинський висвітлив стан проектної документації об’єктів відновлення, які постраждали під час війської агресії рф, розповів про її якість, зокрема, як працюють експертно-будівельні організації в умовах війни. Приділив увагу і питанням зміни державних будівельних норм та щодо безпекових норм у нашій країні.

Крім того, очільник НЕБАУ підняв питання фіксації збитків, нанесених внаслідок агресії рф, та наголосив про неправомірні дії деяких організацій, які здійснюють неякісну й непрофесійну роботу, дають заключення судових експертів на рахунок відшкодування цих збитків.


Також Віктор Лещинський відвідав щорічну виставку KyivBuild-2023, яка проходила в межах заходу.

Читайте також: Президент НЕБАУ Віктор Лещинський: «У юридичній площині до кінця неврегульоване питання щодо компенсації збитків завданих від російської агресії»

Читайте також: Віктор Лещинський: «Основна функція керівника – уміння генерувати комфортну атмосферу для команди»

Віктор Лещинський: «Вірю, що ми побудуємо країну нових відносин, перспектив та сучасного рівня життя…»

Віктор Лещинський: “Порядок на будівельному майданчику є і буде там, де існує система управління…”

Віктор Лещинський: «Ринок будматеріалів має незначні коливання цін…»

Віктор Лещинський: «Готуємо програми із відновлення країни»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов

52

Юрій Іванов

Головний редактор