Позитив: «У перші дні війни кожному артисту було складно щось творити»

Український співак Позитив розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Оперативній Україні інфо» про співпрацю із Michelle Andrade, Настею Балог, Аліною Паш, участь у благодійних концертах та творчі плани.

Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій Іванов та український співак Позитив.

– Ви сьогодні долучилися до благодійного заходу. Як часто берете участь у подібних проектах?

– Це, звісно, дуже важливий захід, бо наразі ми це робили для дітей-переселенців і їхніх сімей. Ми з першого місяця війни займаємося цим. Коли поїхали на західну Україну, то у нас теж були благодійні акції, які почав зі своїми друзями робити. Діти повинні відчувати себе дітьми, тому для них потрібно влаштовувати свята.

– Нещодавно у Вас з’явилася пісня «Додому», яку виконали разам зі співачкою Настею Балог.

– Так, це правда. Ця пісня була написана понад шість місяців тому. Мені запропонував виконати цю пісню разом з Настею її продюсер Вадим Лисиця. Адже ми знаходимося на одній студії з нею. І з’явилася така, дійсно, талановита дівчинка, яку знав. Я чув її пісні ще до війни, коли робилися якісь тільки проби. І коли мені запропонували заспівати з нею, то подумав, що це дуже-дуже кльово може бути. Мені сподобалися і мелодія, і сама подача, і сам зміст цієї пісні.

– Ви присвятили її переселенцям?

– Ми присвятили її переселенцям, біженцям. Це люди, які втратили домівки чи  вимушено мали переїхати. У нас 6 млн людей знаходиться зараз за кордоном. Також ця пісня присвячена і нашим військовим, яких дуже чекають вдома живими-здоровими і, найголовніше, – переможцями.

– Ви виступали на сцені з колегою, зіркою Michelle Andrade. Співпрацюєте з нею ще з 2014 року?

– Це правда. Мішелька приїхала до нас. Спочатку вона була учасницею шоу «Х-фактор» і тоді ми закохалися в її творчість. Пригадую, як ми зробили перші пісні для неї. Це була перша артистка, коли навіть плакав на першому її виступі. Я дуже вірив у неї з самого початку і зараз вірю. Мені здається, що такий талант – унікальний. Її історія також унікальна – болівійка-українка, дійсно талановита дівчинка. Те, що вона робить, це від душі, мені подобається її запал, її наміри зробити щось для України, також для її мами і батька.

– Сьогодні була нова композиція?

– Так, ми написали її десь на другий-третій місяць цього повномасштабного вторгнення. Бо в перші дні війни кожному артисту було складно. Ми перебували в новинах та черпали щось. Емоції в усіх накопичувалися, а потім кожен з нас думав, а як можна творити в такій ситуації, як можна в такому стані щось написати? Ця пісня народилася у співавторстві з Аліною Паш, яка родом із західної України. У неї дуже багато хлопців, як і у мене, знайомих, які воюють. У неї вийшла така ідея, зробити нестандартне гасло «Слава Україні», а «Слава по всій землі». Це те, що в 19 столітті казали студенти з Харкова. Там було таке гасло, яке вона вичитала і казала, що це не буде так шаблонно і стандартно, тому що в Харкові студенти почали говорити «Слава Україні», а відповідь була «Слава по всій землі». І це набагато ширше, і це дуже прикольно, що було таке гасло. На цьому збудували цю пісню. Тоді кожен з нас написав свій куплет, свою частину для неї. І вона вийшла дуже кльова.

– Про що наразі мріє Позитив?

– Я хочу, щоб ми перемогли. Думаю, що наразі головна для всіх нас мрія, щоб ми швидше прийшли до Перемоги. Щоб кожен українець відчув справжнє щастя, зміг побудувати свої мрії, які в нього були ще до повномасштабного вторгнення.

– І наостанок Ваші побажання глядачам та читачам «Оперативної України інфо».

– У Вас дуже класно називається «ОУ інфо»! Я хочу, щоб ми оперативно перемогли і всі досягли своїх мрій, і всі жили мирно й щасливо без русні.

Дивіться також відеоверсію інтерв’ю:

Читайте також: Олеся Жураківська: «Була неподалік Житомирської траси і відчула все жахіття війни»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов

135

Юрій Іванов

Головний редактор