Понад 80 закарпатців безплатно відвідали футбольний матч Україна – Боснія і Герцеговина

Вчора, 12 жовтня, учні 10-11-х класів Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та ветерани АТО безплатно відвідали футбольний матч Україна – Боснія і Герцеговина. Таку можливість надали народний депутат України, голова Закарпатської організації “Слуга Народу” Микола Тищенко та президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Перед від’їздом учні школи-інтернат подякували організаторам за таку можливість:

Народний депутат України Миколи Тищенко розповів, що й надалі продовжуватиме такі ініціативи й допомагатиме дітям зі шкіл-інтернатів, багатодітних родин та багатьом іншим:

“Я звернувся до президента Української асоціації футболу Андрія Павелка з ініціативою відправити закарпатських дітлахів на міжнародний футбольний матч за участі України. І дуже вдячний, що він її підтримав. Та разом з першим віце-президентом УАФ Вадимом Костюченком виділив для учнів окремі сектори. На вирішальний матч збірної України поїхали найактивніші учні школи-інтернату. Ми з командою й надалі продовжуватимемо подібні ініціативи та допомагатимемо дітям зі шкіл-інтернатів, багатодітних родин та  родин, де батьки приймали участь у АТО й іншим. Також виховуватиме здорову та освічену націю”.

На футбольну гру із Закарпаття поїхали близько 40 дітей та понад 40 учасників бойових дій з Ужгородського,Мукачівського, Тячівського та Рахівського районів.

Учениця школи-інтернату 10-го класу Даніела Шовді розповіла, що давно є фанаткою збірної України. І дуже зраділа, коли дізналася про змогу побувати на відборі до Чемпіонату світу з футболу:

По дорозі до “Арени Львів” діти співали патріотичні пісні та малювали плакати, щоб підтримати команду України з футболу.

“Дякую Асоціації футболу України за підтримку ініціативи Миколи Тищенка. Завдяки цьому 80 Закарпатців змогли відвідати футбольний матч і підтримати збірну України у такій важливій грі. Ми вболівали всім серцем. Віримо, що у наступному поєдинку Україна обов’язково переможе”, – зазначив помічники народного депутата від партії “Слуга Народу” Миколи Тищенка Дмитро Богдан.

Своїми емоціями поділилась і учениця 10-го класу Іванна Штефанюк:

“Мені все дуже сподобалось. Атмосфера була крутою. Немає сенсу розчаровуватись у результатах гри, адже впевнена, що наша збірна пройде до ЧС-2022. Вдячна організаторам за те, що я і учні моєї школи відвідали матч безплатно. Адже не кожен може дозволити собі побувати на футбольній грі такого рівня. Ця акція була дуже крутою”.

Ветеран АТО Олег Енській повідомив, що безплатна можливість відвідати матч допомогла реабілітуватись військовим після проходження бойових дій:

“Матчем задоволений, оскільки Україна не програла. Звичайно, що хотілося перемоги. Початок першого тайму дав надії, що Україна зможе отримати мінімум три голи. Але гравці трохи розслабились у другому таймі. І перемогти не вийшло. Сподіваюся, що у Боснії і Герцеговини “жовто-сині” здобудуть перемогу в матчі-реванші. Хочу подякувати за безкоштовні білети та виїзд, який організували для ветеранів АТО. Адже вони у такий спосіб мали змогу реабілітуватись від бойових дій. І насолоджуватись матчем”.

Читайте також: Збірна України з футболу зіграла в нічию з Боснією і Герцеговиною та зменшила шанси на ЧС-2022.

Зоя Брюхович 

1 027

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті