Померла тренерка з художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна

Сьогодні, 29 березня, стало відомо, що на 92-му році життя померла заслужена тренерка України з художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна. Лише 16 березня вона відсвяткувала своє 91-річчя.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на Національний олімпійський комітет України.

Альбіна Дерюгіна прийшла у художню гімнастику на зорі її зародження й вважається основоположницею цього виду спорту в Україні.

“За роки роботи вона виховала не одне покоління гімнасток, які здобували олімпійські нагороди, перемагали на чемпіонатах світу та Європи, примножуючи спортивну славу України”, — зазначили в НОК.

Альбіна Дерюгіна тренувала, зокрема олімпійських лауреаток Ганну Безсонову та Ганну Різатдінову.

У 1970 році тренерка заснувала “Школу гімнастики Дерюгіних”. Зараз заклад працює під керівництвом Ірини Дерюгіної (дочки Дерюгіної-старшої) та Ірини Блохіної (онуки Альбіни Дерюгіної).

Також вона була віцепрезиденткою Федерації України з художньої гімнастики.

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Альбіни Дерюгіної. Вічний спокій та вічна пам’ять!

Читайте також: На війні загинув 23-річний український легкоатлет

Дивіться також відео: «Благодійність під час війни: з перших уст». Випуск 3 (голова Благодійного фонду Віктор Лещинський)

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

91

Тетяна Карпенко

журналіст