Полтавська журналістка Тетяна Цирульник просить захисту в Порошенка від його однопартійця Карпова

Сьогодні, 4 листопада, полтавська журналістка Тетяна Цирульник звернулася на своїй сторінці у Фейсбук до Петра Порошенка, аби він вплинув на секретаря міської ради Полтави від партії ЄС Андрія Карпова, який її публічно оббрехав та за допомогою прихильників цькує. Наразі Тетяна боїться за своє життя.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на сторінку Тетяни Цирульник у Фейсбук.

У дописі йдеться про наступне:

«Мене звуть Тетяна Цирульник, я – полтавська журналістка і головна редакторка сайту полтавських новин Kolo.news. Це моє відкрите звернення до лідера партії Європейська солідарність Петро Порошенко:

Петре Олексійовичу, я прошу Вашого захисту від дій Андрія Карпова, члена партії Європейська Солідарність, який звів на мене наклеп, увів у оману десятки тисяч своїх підписників і організував проти мене цькування у Інтернеті.

Мене абсолютно не цікавив блогер Андрій Полтава, доки 2 роки тому його не обрали депутатаом міської ради Полтави від партії ЄС, а потім – секретарем міської ради Полтави. Він став другою особою у Полтаві після міського голови і, природньо, журналісти почали висвітлювати його робочу діяльність.

Практично відразу Андрій Карпов почав перешкоджати нам у отриманні інформації, не відповідав на дзвінки, запити, хамив журналістам.

Днями Андрій Карпов мене просто оббрехав: він повідомив на своїх сторінках у соцмережах, що я начебто написала статтю про те, що Карпов планує операцію зі зміни розміру статевого органу.

Цитую пост Андрія Карпова дослівно:

«Не дадуть спокійно вмерти. Оцініть рівень місцевої журналістики. Спочатку беруть мій пост з телеграм, роблять гучний заголовок «Карпов збирає гроші на операцію по зменшенню/збільшенню члєна». А потім дивуються, що операція в державній кліниці безкоштовна. Хоча в пості не було жодного слова про збір коштів саме на операцію, чи вартість операції. До слова ці ж «журналісти» розбрехали, що в мене зарплата більше 100 тисяч грн. Для прикладу за минулий місяць я отримав на руки 16 тис грн. заробітної плати у МР. Не нехтують нічим, щоб облити брудом».

До цього посту він додав скрін з назвою мого сайту, мою сторінку у соцмережах, мої біографічні дані і усіляко у коментарях заохочував введених у оману своїх підписників лити на мене бруд.

Я ніколи не писала про статеві органи Андрія Карпова. Ніколи. Ні прямо, ні опосердковано, ні у чернетках, ні у кеші, ні у скрінах цього факту не зафіксовано. Про те, що Андрій Карпов лягає на операцію і збирає кошти – дійсно, було 2 публікації, які я намагалась писати максимально коректно. Визнаю, я зробила невірне припущення про кошти, які дійсно збирав Карпов під постом про свою майбутню операцію: їх він планував витратити не на саму операцію, а не своє відновлення після неї. Погодьтесь, журналіст має право робити висновки і припущення з отриманої інформації. Та й помилка не критична – бо не на ЗСУ Карпов збирав гроші, а на своє здоров’я як не крути.

Ще одна брехня, яку звів на мене Карпов – про те, що він ніколи не отримував зарплату у 100 тисяч гривень.

Насправді востаннє ми цікавились зарплатою чиновника у грудні 2021 року. Тоді на сайті була стаття про зарплати 6 чиновників Полтави і там дійсно були відомості про зарплату Андрія Карпова – нарахування за жовтень 2021 року сягали 101 тисяч гривень, це офіційний документ, відповідь на запит Мережі антикорупційних центрів, підписаний заступницею міського голови Полтави.

Тож 100 тисяч – це теж правда.

Андрій Карпов відверто маніпулює фактами, вводить у оману десятки тисяч своїх прихильників і використовує їх для зведення особистих рахунків.

Попри те, що його армія фанатів у коментарях тиждень поливала мене брудом і погрожувала розправою, я мовчала, щоб не завдати шкоди людині на лікарняному ліжку. Але пройшов уже тиждень після операції, тож можна подумати і про своє здоров’я…

Петре Олексійовичу, я прошу Вашого втручання, адже змусити Андрія Карпова прибрати наклеп на мене з соцмереж і заспокоїти армію фанатів, які хочуть мене розірвати на шматки, можете лише Ви або суд, але суд забере більше часу, а я боююсь нападу і фізичної розправи з боку обманутих Карповим людей уже зараз.

Вважаю, що партія, яка у своїй назві має слово «Європейська» має відреагувати на цей факт також, бо поведінка, яку демонструє Андрій Карпов – це поведінка клоуна і сексиста, але не депутата партії, що виступає за європейські ціннності.

До слова, це не перший випадок хамського ставлення Карпова до журналістів. Тому прошу своїх полтавських колег, які також зазнали зневажливого ставлення Андрія Карпова, поширити моє зверненя».

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» висловлює свою підтримку журналістці та редакторці інтернет-видання Kolo.news Тетяні Цирульник.

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ВИПУСК ПРОГРАМИ «КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА?» (відео)

Як проходив тренінг з основ тактичної медицини в Києві (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій ІВАНОВ 

861

Юрій Іванов

Головний редактор