Полтавка стала зіркою в ТікТок завдяки своїм відео про сільське життя

Аліна Кашуба з Шишак, що на Полтавщині,  знімає у ТікТок гумористичні відео про сільське життя. У блозі дівчина показує, що життя у селі – класне й веселе і тут теж можна знайти позитив. Вона завдяки своїм відео увійшла в топ-блогерів області. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”  з посиланням на “Фундамент”.

За словами блогерки, її відео допомагають зберегти пам’ять про сільську хату, в якій минуло дитинство та про бабусині оповідки. Дівчина – фахівчиня з кулінарії та кондитерських виробів, зараз з допомогою своїх батьків виховує двох маленьких двійнят. Замість буденного декрету Аліна Кашуба стала зіркою ТікТоку.

Аліна розповідає, почала знімати відео рік тому, і це – уже другий її акаунт. Перший соцмережа видалила через нібито порушення правил спільноти, бо на її відео надходило багато скарг. З самого початку блогерства дівчина отримала хвилю хейту. Утім, це її не зупинило, а навпаки, зізнається, спонукало знімати більше.

Дівчина вирішила показувати сільське життя без прикрас та перебільшень, але у кожне відео додає свою «родзинку» – гумор та оригінальний голос, за який, ділиться, її й полюбили користувачі соцмережі.

“Коли скачала ТікТок, не розуміла спочатку, що це таке, як там вести сторінку. Тому просто сиділа і спостерігала за людьми. І вирішила, що теж зніматиму відео про село, в якому живу. Показуватиму сільське життя, щоб зберегти пам’ять. Спочатку знімала під іншим, чужим голосом. Потім ризикнула зняти ролик із власною озвучкою. І воно так файно залетіло, на тисячі переглядів. Тоді зрозуміла, що мені це подобається робити, це моє – показувати і розказувати про село, в якому живу”, – говорить Аліна Кашуба.

Зйомки блогерка проводить у будинку, де мешкала її бабуся.

“Будинок зараз непридатний для того, аби у ньому мешкати. Збудували його у довоєнні часи. Він  був вкритий раніше соломою. у нім збереглося багато старих речей, одягу, і все це я використовую як атрибути для відео. Деякі люди думають, що я дійсно мешкаю в тому будинку. Адже в роликах показую селючку, яка нібито живе у покинутій хаті. Але насправді будинок просто недалеко від моєї оселі, тому приходжу знімати в ньому контент. Це моя пам’ять, яку хочеться зберегти. Можливо, колись діти подивляться мій ТікТок, задумають відреставрувати – не можу прогнозувати, що буде далі. Але пам’ять про хату хочеться зберегти”,  – ділиться дівчина.

 

Популярною у ТікТок Аліну зробило випадково зняте нею відео про літнє взуття.

“Я йшла вулицею села з мамою й дітьми і раптом у мене відірвався від гумового шльопанця пиптик. Недовго думаючи, знімаю про це відео, в якому кажу такі слова: «У мене сьогодні траур. Помер мій улюблений шльопанець. У нього відпав пиптик, який я не змогла знайти, щоб його полампічити». Це відео набрало майже 4 мільйони переглядів і стало вірусним. Пародії на нього знімали блогери різних міст України, сусідніх країн. Мені писали і дивувалися словам «пиптик», «полампічити»”, – згадує Аліна Кашуба.

Блогерка зізнається, що всі ролики знімає з першого дублю. Не пише сценаріїв та не готується до зйомок:

“Прийшла у хату – одягла стару бабусину шубу – подумала пару хвилин – миттєво прийшла ідея – зняла відео. У відео часто використовую розказані бабусею оригінальні приказки. У блозі показую життя сільської жінки разом із чоловіком Василем. Це – вигаданий персонаж, його грає мій брат”.

«Візитна картка» блогерки – не лише суржик та шльопанець, який одного разу зробив її популярною, а й вбрання – стара бабусина шуба. Аліна Кашуба дала їй, як і напівзруйнованій хаті, друге життя. Але насправді полтавка зробила більше, аніж дала нове дихання старим речам. Блог, який вона почала вести як розраду в декреті, зберігає пам’ять про місцевість, що з роками зникає…

Читайте також: Львів’янка в’яже унікальні речі, аби мати гроші на реабілітацію сина.

Надія Кучер 

3 276

Юрій Іванов

Головний редактор