Поль Манандіз: ” Головне, що вдалось привернути увагу світу до ситуації біля українського кордону”

Днями французько-український співак Поль Манандіз дав інтерв’ю виданню “Український репортер”, в якому обговорювали не тільки творчість, а і його український націоналізм. Також він розповів історію про 150 тисяч російських військових на кордоні з Україною цієї весни.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомив Поль Манандіз.

За словами співака, він вдячний журналістам саме за запитання про 150 тисяч російських військових на кордоні з Україною цієї весни.

“А історія була така: одна надійна людина з фронту, на моє запитання, скільки Путін зібрав війська біля українського кордону? Назвала мені цифру 150 тисяч. Такої цифри не було в українських джерелах. Але я використав саме її у зверненні до Європи 10 квітня 2021 року. А 19 квітня ця цифра прозвучала з вуст Верховного представника Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля у Брюсселі на засіданні Ради Європи. І далі розлетілася телетайпом світом. У текстах було, що Ж.Боррель не назвав джерело, мовляв звідки взяв оту цифру. А вже через кілька годин змінив її до “офіційної” – 110 тисяч”,- зазначає Поль Манандіз.

Він переконаний, що завдяки розголосу вдалось вплинути на тодішню ситуацію із скупченням військ біля України:

“Головне, що вдалось привернути увагу світу до ситуації біля українського кордону. Європа “збудила” Пентагон і вже 3 дні по виступу Ж. Борреля, 21 квітня офіційне відведення військ Путіним стало фактом. Я констатую те, що сталось. На мою думку, це підтверджує, що одна людина може змінити світ. Треба тільки бути небайдужим. І робити все, що можеш, на своїм місці. І тебе почують”, – підкреслив Поль Манандіз.

Нещодавнє відеоінтерв’ю:

 

Читайте також: Дмитро Ярошенко: “Перевтілення у Стуса лишило на мені психологічний відбиток…”.

Юрій Іванов 

576

Юрій Іванов

Головний редактор