Поет із Львова декламує вірші на пішохідно-велосипедному мосту в Києві (відео)

Щовечора на пішохідно-велосипедному мосту в Києві можна побачити 30-річного поета Володимира Партику. Він приходить сюди, аби почитати під музику свої авторські вірші. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

За словами поета, цей міст для нього став уже рідним. Адже він часто тут проводить свій вільний час. Приїздить сюди із колонкою, аби під музику почитати власну поезію для перехожих.

“Переїхав із Львова до Києва, щоб змінити своє життя. Саме в столиці відкрився поетичний талант. Маю вже більше 20 віршів. Якщо бути точним, то 23. Пишу про те, що на душі. Людям моя поезія подобається. Вони підписуються на мій YouTube, Інстаграм чи Фейсбук. Там я теж розміщую свою творчість”, – говорить Володимир Партика.

Далі починає читати один із своїх улюблених віршів:

Люди зупиняються, знімають його виступ на телефони, хтось навіть лишає гроші…

Після аплодисментів він декламує наступну поезію:

Хлопець каже, що хоч на вулиці і прохолодно, але зігрівають емоції людей, які приходять послухати його авторську поезію.

 

Також Володимир Партика грає на гітарі. Пише авторські пісні на замовлення. Каже, що колись їх співатимуть відомі артисти.

“Оперативна Україна інфо” бажає Володимиру Партиці невичерпного натхнення та наполегливої роботи над собою, аби його поетична збірка все ж таки побачила світ.

Підкреслимо, що наша редакція й надалі підтримуватиме талановиту молодь своїми публікаціями.

Читайте також: Андрій Донець виконує власні пісні на вуличному піаніно в Києві.

Юрій Іванов

695

Юрій Іванов

Головний редактор