Північна Кароліна США визнала Голодомор геноцидом українського народу

Декларацію до трагічного 90-річчя Голодомору 1932-1933 років, ініційовану Україною в ООН, підписали 55 країн

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Північна Кароліна США визнала Голодомор геноцидом українського народу. Посол України у США Оксана Маркарова  повідомила про це у своєму Twitter.

“Ми вдячні штату Північна Кароліна та губернатору Рою Куперу за повторне визнання Голодомору геноцидом у 90-ті роковини Голодомору в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Голодомор 1932-1933 років вважається однією з найтрагічніших подій в українській історії. Масовий голод призвів до мільйонних жертв. Історики припускають, що внаслідок Голодомору могло загинуло близько 7 млн осіб.

Верховна рада України звернулася до демократичних держав із проханням визнати Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. Після початку повномасштабної війни цей процес активізувався. Низка європейських країн ухвалила відповідне рішення, як і понад 30 штатів у США.

За даними опитування, Голодомор геноцидом українського народу вважають 92% українців.

Читайте також: 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

31

Alex

Адміністратор