Під час радіодиктанту національної єдності розплакався ведучий

Учора, 9 листопада, українці традиційно написали новий радіодиктант національної єдності. Його прочитала легендарна актриса Ада Роговцева. У студії також був ведучий Роман Коляда. Він не зміг стримати сліз під час фінальної перевірки тексту.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Так, Роман Коляда не стримав емоцій від тексту. Диктант називався «Твій дім», автором якого стала українська письменниця та режисер Ірина Цілик. У тексті йдеться про рідний будинок, який, попри нещадні обстріли окупантів, перетворюється на справжню фортецю для його мешканців.

Виявилося, що будинок ведучого росіяни буквально стерли з лиця землі. Наприкінці, з мокрими від сліз очима і голосом, що переривається, він сказав:

«Я ще протримаюся 20 хвилин, а потім піду пореву».

На що Ада Роговцева відповіла: «Ромо, я теж зворушена. Твій дім, я знаю, повністю зруйнований, а мій саме такий, як у тексті: «Пошрамований і беззахисний під час великої біди».

Увесь цей час ведучий продовжував витирати сльози.

Нагадаємо, вчора, 9 листопада, українці відзначали День писемності і мови.

Читайте також: Радіодиктант-2022: де дивитися трансляцію

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

495

Тетяна Карпенко

журналіст