Під час обстрілу росіян постраждали священник УГКЦ і монахиня

Учора, 24 січня, у с. Липці, що на Харківщині, потрапили під ворожий обстріл священник Харківського екзархату УГКЦ Віталій Зубак і сестра-монахиня Згромадження сестер Святого Йосифа Обручника Дарія Панасть.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на сайт УГКЦ.

Так, гуманітарна місія Карітасу Харківського екзархату, привізши допомогу в звільнені міста і села, зокрема в село Липці, потрапила під ворожий артилерійський обстріл.

“Росіяни навмисне обстріляли гуманітарну місію. Наш отець Віталій Зубак і сестра-монахиня Дарія поранені, перебувають у лікарні. Прошу всіх молитися за їхнє здоров’я, за їхній порятунок. Ціною власного життя наші священники, ченці та черниці, волонтери намагаються рятувати тих, хто тепер щодня перебуває під ворожими обстрілами”, – розповів Глава УГКЦ.

Згадуючи обставини обстрілу, сам отець Віталій зазначив, що їхав у Липецьку громаду, щоб записати списки на гуманітарну допомогу від організації “Карітас”:

“Зі мною були монахиня Дарія і дві соцпрацівниці, які займалися записом. І коли проїжджали останній блокпост перед Липцями, нам показали військові, щоб ми проїжджали, ми поїхали, й тут стався вибух, і машина спинилася”.

Сестра Дарія, яка до Липців їхала вперше, отримала пошкодження руки, ноги й живота. За словами медиків, загрози життю обох поранених немає — у лікарні вони пробудуть кілька тижнів.

Читайте також: Обстріли Харківщини: поранення отримала 70-річна жінка

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

У Києві провели захід у межах Міжнародного благодійного проекту «Charity 100лиця» (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

132

Тетяна Карпенко

журналіст