«Перший фонд відновлення України» підписав меморандум про співпрацю із Хмельницькою ОВА

Сьогодні, 14 серпня, голова БО «Перший фонд відновлення України» Роман Пальчиков із робочим візитом відвідав Хмельницький, під час якого відбулося підписання меморандуму про співпрацю із Хмельницькою ОВА.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За словами Романа Пальчикова, протимінна діяльність – це не тільки очищення території від забруднення вибухонебезпечними предметами, а це  і надання допомоги людям, які постраждали від вибухонебезпечних предметів (ВНП), робота по лікуванню, протезуванню і реабілітації:

«Хмельниччина одна із областей, яка щиро приймає переселенців із різних регіонів, які постраждали від агресії рф. Також багато наших поранених захисників проходять лікування та реабілітацію саме в медичних закладах цієї області. Одним із напрямків роботи Фонду є надання допомоги потерпіли від ВНП. Тому сьогодні ми підписали меморандум про співпрацю між Хмельницькою ОВА та БО «Перший фонд відновлення України».

Документ підписав перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Читайте також: В Україні запрацював БО «БФ «Перший фонд відновлення України»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

105

Юрій Іванов

Головний редактор