Переселенці з Миколаєва продовжили у Вінниці свою справу

Вікторія Колісанова разом зі своїм майбутнім чоловіком Антоном Попелем відкрили у Вінниці тату-салон. Пара переїхала до міста пів року тому. Спочатку тікали з Миколаєва від війни та шукали прихистку, нині активно розвивають свій бізнес та думають про постійне місце проживання.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на Суспільне Вінниця.

За словами тату-майстерки Вікторії Колісанової, коли почалися бої за місто, в Миколаєві важко було працювати, бо робота потребує зосередженості:

“А якщо буде вибух, то я можу поранити клієнта. Ми розуміли, що треба рухатися далі і наш вибір впав на Вінниці, тому що тут було тихо, безпечно і багато людей. І ми розуміли, що тут вже можна відновлювати роботу”.

Обладнання для тату-салону батьки Вікторії, які залишилися у Миколаєві, передали новою поштою. З орендою допоміг брат Антона Попеля.

“Ми на власні очі побачили, що тут добре розвинута інфраструктура, магазини, широкий спектр сфери послуг. Прийшли до висновку, що потрібно рухатися далі, що в Миколаєві небезпечно, і Вінниця нам підійшла найкраще. Тут багато молоді. Нам тут сподобалося. 80% люди набивали патріотичні тату: колоски, написи, контур України. Наразі люди набивають все, що їм приходить на думку. Часто набивають написи почерком близьких людей. Також у нас була дівчинка, в якої загинув хлопець і вона набивала напис і янголятко”, – розповів чоловік.

Майстри говорять, що у Вінниці клієнтів вистачає, їх приймають за попереднім записом. 5% від вартості послуг вони передають на потреби ЗСУ.

Читайте також: Майстриня з Вінниці виготовляє глиняні ікони на фронт

Дивіться також відео: Як проходив І Регіональний освітній форум у МЄУ

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

208

Тетяна Карпенко

журналіст