Перерізають горло: росіяни визнають, що вбивають українських військовополонених після допитів

Російські окупанти визнають, що вбивають українських військовополонених після допитів звірячим способом – перерізають горло.

Про це свідчить нове перехоплення СБУ, зроблене на східному фронті України, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

“Людину потрібно трохи зарізати. Але в мене це не вперше. Мені пох.й. Військовополонених нам немає сенсу тримати. Тому що всю інформацію з них випитуємо, а далі немає сенсу тримати. Тож їх треба утилізувати”, – говорить російський військовий своїй знайомій про злочин, який має вчинити після цієї телефонної розмови.

Ворог у подробицях розповідає, як перерізає людині горло. І уточнює, що в нього таких випадків вистачає й робити це доводиться вночі.

Служба безпеки встановила особу ката, його установчі дані, місце служби й коло спілкування. Чоловіком на аудіо виявився Сучко Євген Юрійович з Новгородської області РФ, 1995 року народження. Росіянина мобілізували восени 2022, відтоді він зі своїм підрозділом перебуває на позиціях на Харківщині.

Читайте також: СБУ почала розслідування страти воїна ЗСУ

Дивіться також відео: ALEKSEEV розповів про свою участь у Всеукраїнському благодійному заході під егідою ГО FENIX CHARITY

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

182

Тетяна Карпенко

журналіст