Перед будинком Верховної Ради відкрили стенд із Прапором Незалежності України

Сьогодні, 20 серпня, у Києві на площі Конституції, перед будинком Верховної Ради, представили Прапор Незалежності України. 

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у прес-центрі Верховної Ради України.

Захід присвятили 30-ій річниці Незалежності. В урочистому відкриті композиції взяли участь Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, народні депутати, керівництво Апарату Верховної Ради, гості, а також діти з різних регіонів України, які відпочивають у МДЦ «Артек».

“Уперше за 30 років Прапор Незалежності виставили перед Верховною Радою України на площі Конституції, де кожен охочий може до нього підійти, сфотографуватися… це неправильно, коли він залишається лише в стінах Верховної Ради”, – сказав спікер українського парламенту Дмитро Разумков.

Разумков зазначив, що Державний прапор України наразі не розвівається над тимчасово окупованими Російською Федерацією територіями Луганської та Донецької областей, а також над Кримським півостровом.

Водночас Голова Верховної Ради підкреслив, що Український прапор став символом багатьох перемог нашої держави і висловив упевненість, що їх дуже багато попереду.

Довідка: 24 серпня 1991 року український Парламент прийняв Акт проголошення Незалежності України. Цього дня група народних депутатів внесла Прапор Незалежності України до зали пленарних засідань.

З нагоди 10-ї річниці незалежності України Прапор Незалежності був розміщений як історична реліквія у вітрині центрального фоє будинку Верховної Ради.

23 серпня 2017 року синьо-жовтий стяг (розміром 4х8 метрів) перенесли на постійне зберігання до почесного порталу Прапора Незалежності України в адміністративному будинку Парламенту.

Сьогодні, напередодні 30-ї річниці Незалежності, стенд з прапором встановили на площі Конституції.

Читайте також: У Херсоні впав 70-метровий флагшток, встановлений до Дня Незалежності (відео).

Зоя Брюхович

102

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті