Патріарх Кирило був агентом КДБ у Швейцарії

російський патріарх Кирило, прихильник президента рф володимира путіна, працював на радянську розвідку, живучи у Швейцарії в 1970-х роках.

Про це повідомило одразу два видання Le Matin Dimanche та SonntagsZeitung із посиланням на розсекречені архіви, пише “Оперативна Україна інфо”.

У період з 1969 по 1989 рік антихрист Кирил (справжнє ім’я Володимир Михайлович Гундяєв) працював на КДБ і був розвідником, головним завданням якого було впливати на Всесвітню раду церков, після чого він повернувся до срср і почав швидко зростати у церковній ієрархії.

Глава РПЦ – один з найбагатших олігархів росії. Ще в 90-х роках він заробляв на імпорті тютюнових і алкогольних виробів, за що його прозвали “тютюновий митрополит”. Зараз він продовжує активно співпрацювати з російськими спецслужбами й нав’язує російському суспільству богохульну пропаганду кремля, підтримуючи москву у війні проти України.

Племінник патріарха Михайло Гундяєв, який зараз представляє Російську церкву в ВРЦ у Женеві, однак заявив Le Matin Dimanche, що його дядько «не був агентом, хоча він піддавався «суворому контролю» з боку КДБ».

Як повідомляє видання, російський патріарх Кирило відвідував багату альпійську країну щонайменше 43 рази.

Читайте також: В Івано-Франківську віряни УПЦ МП відмовилися співати гімн України

Вийшов 5-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі української акторки театру та кіно Олесі Жураківської

Вийшов 6-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі президента НЕБАУ Віктора Лещинського (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

64

Тетяна Карпенко

журналіст