Опублікували нові санкції проти РФ

За два тижні російського вторгнення в Україну кількість санкцій проти РФ сягнули майже шести тисяч. Це ще більше, ніж в Ірані та Північній Кореї.

Про це повідомляє «Оператинва Україна інфо» з посиланням на Мінцифри.

Країну-агресора продовжують залишати світові компанії.

Так, одна з найбільших у світі систем термінових переказів грошей Western Union.

Соцмережа Ask.fm. Крім того, жителі цих країн не зможуть купувати внутрішню валюту ASKfm і більше не зможуть підписатися.

Також один із найбільших маркетплейсів онлайн-послуг у світі Fiverr. Сотні тисяч фрілансерів тепер не зможуть надавати свої послуги. «Велика трійка» звукозаписуючих лейблів Sony, Warner Music та Universal Music.

РФ залишилася без американського антивірусу Norton та чеського Avast.

Google відключає можливість створення нових акаунтів з РФ в рекламній мережі Adsense і зупиняє роботу активних акаунтів росіян.

Компанія Walt Disney Co заявила, що призупинить весь бізнес у РФ, а це: випуск контенту та ліцензування продукції, діяльність Disney Cruise Line, випуск журналу National Geographic та свій телевізійний канал.

Міжнародна система грошових переказів готівкою Western Union. Це означає колапс низки галузей у Росії.

Просто зараз країни Великої Сімки працюють над новим пакетом санкцій проти Росії. І чим далі окупанти продовжують нищити Україну, тим болючіших ударів світ завдасть по їхній землі.

Читайте також: Оприлюднили нові цифрові санкції проти РФ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов

601

Юрій Іванов

Головний редактор