Олімпійська призерка Ірина Коляденко передарувала своєму тренеру житло від держави і отримала ще одне (подробиці)

Нещодавно бронзова призерка цьогорічних Олімпійських ігор у Токіо Ірина Коляденко передарувала квартиру, отриману від держави, своєму тренеру Володимиру Яременку. За цей вчинок дівчині подарували ще одне житло.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Ірина Коляденко вирішила віддати свою квартиру в Ірпіні, яку вона отримала у подарунок від держави за олімпійську нагороду, своєму тренеру Володимиру Яременку.

Ось так спортсменка прокоментувала свій вчинок у Фейсбук:

“Він мене не тільки тренує, а й завжди був поряд протягом всього часу. Так, було нелегко. Ну щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька донька Тетяна та його дружина не бачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене в першу чергу, не маючи свого власного житла. Дуже ціную весь вклад свого тренера в мене. Розумію, на які жертви він йшов заради цієї перемоги”.

За її словами, в нашій країні, на жаль, тренерів залишають поза увагою. А вона вирішила  віддячити своєму наставнику і віддати державну квартиру:

“Дякую.  Ви її заслужили! А я продовжую мріяти та працювати над втіленням своїх мрій. А Ви мені, як завжди, допоможете”, –  підкреслила Коляденко.

Про цей благородний вчинок дізнався мер Ірпеня Олександр Маркушин. Він зголосився із місцевими підприємцями віддячити за це спортсменку, подарувавши ще одну квартиру.

Сьогодні, 26 серпня, партія “Слуга народу” організувала в Ірпені зустріч з Іриною Коляденко за участі народних депутатів від фракції “СН” у Верховній Раді Жана Беленюка, Андрія Клочка, Олександра Санченка, а також представників Ірпінської міської ради. На ній спортсменці вручили сертифікат на 100 тис. грн для  ремонту нового житла.

Крім того, призерка отримала  за “бронзу” 55 тисяч доларів. Їх вона витратить на облаштування нової оселі.

Читайте також: Збірна України з волейболу пройшла в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи.

Зоя Брюхович

163

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті