Олена Шуляк розповіла, які зміни відбудуться у партії “Слуга Народу”

Вчора, 15 листопада, на з’їзді партії “Слуга Народу” обрали її нового голову. Новим очільником стала Олена Шуляк.  Вона повідомила, як зміниться політсила, і що ці зміни дадуть громадянам.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у прес-службі партії.

– Які зміни чекають партію під вашим керівництвом?

– Партію чекає трансформація. Ми перейшли “екватор” нашої каденції у Верховній Раді. Набули досвіду в державному управлінні, втілили у життя багато кардинальних реформ. Побудували регіональну структуру, залучили до команди понад 6 тисяч депутатів місцевих рад по всій країні. Зараз головне завдання – “навчити” цей потужний механізм працювати злагоджено та ефективно.

– Чи можуть громадяни долучатися до партійної роботи?

– Звісно! “Слуга Народу” буде потужним соціальним ліфтом. Наше завдання – шукати, обирати, навчати найбільш активних, компетентних і небайдужих партійців. Просувати їх кар’єрними сходами – у партії, місцевому самоврядуванні, державному управлінні.

У нас у партії доволі ретельна система відбору членів. Нам точно не потрібні тимчасові попутники, які зрадять на першому ж повороті. Але з чесними та активними нашими прихильниками ми будемо працювати й вже працюємо. В тому числі через два наших крила – “Зе!Молодіжку” і “Зе!Жінки”.

– Зараз багато кажуть про падіння рейтингів “Слуги Народу”, про нібито розпад монобільшості…

– Рейтинги за два роки до виборів не є показовими. Я пропоную подивитися не на гіпотетичні вибори із соцопитувань, а на реальні, які пройшли пару тижнів тому. Нагадаю: в Херсонській та Черкаській областях кандидати в нардепи від «Слуги Народу» здобули беззаперечну перемогу.

Що стосується монобільшості, то її намагаються “поховати” від самого моменту її заснування. Тим, хто чекає на розпад, хочу сказати: не дочекаєтеся! Результат – на табло. Найважливіші законопроєкти ухвалюються.

– “Слуги народу” час від часу потрапляють в різні скандали. Чи партія розбиратиме такі випадки? 

– Безумовно. Для цього я запропонувала створити в партії Дисциплінарну комісію. Вона буде приймати рішення для кожного конкретного випадку. Але буде жорстко!

Редакція “Оперативної України інфо”

145

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті