Одеській громаді повернуть землю на морському узбережжі: її вартість становить майже 126 млн грн

Суд задовольнив позов Одеської обласної прокуратури щодо усунення перешкод у користуванні земельними ділянками площею понад 2 га вартістю майже 126 млн грн в історичному ареалі Одеси.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомили в Офісі Генарального прокурора.

Прокурори в суді довели незаконність передачі Одеською міською радою ділянок у районі пляжу Свято-Успенського монастиря у власність для будівництва комплексу, що мав складатися з кількаповерхових будівель.

Позовні вимоги мотивовано тим, що ця земля перебуває у прибережній захисній смузі Чорного моря, у рекреаційній зоні озеленених територій, у межах траси здоров’я, в курортно-оздоровчій зоні.  Згідно вимог чинного законодавства це беззаперечно виключає можливість її приватизації.

Суд погодився з доводами прокуратури, скасував рішення міськради, визнав недійсними договори купівлі-продажу земельних ділянок та державні акти на право приватної власності. А також зобов’язав незаконного власника повернути землю одеській територіальній громаді.

Читайте також: У Дніпрі в 19-річного хлопця витягли із кишені 20 тисяч гривень

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

216

Юрій Іванов

Головний редактор