Нуланд заявила, що Путін вирішив відтворити СРСР

Президент Росії Володимир Путін має намір увійти до історії, відтворивши СРСР. Таку думку висловила заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд під час слухань у сенаті.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із посиланням на New Format.

“Є побоювання вважати, що Путін, як проект своєї спадщини, прагне відтворити Радянський Союз. А потім, хто знає, чи буде його апетит задоволений з’їденим, чи він вирішить піти далі?”, — запитала Нуланд.

При цьому, заступник держсекретаря США застерегла Росію від вторгнення в Україну. На думку Нуланд, протистояння з модернізованою порівняно з 2014 роком українською армією коштуватиме великій крові.

“Існує безліч причин, чому нікому не слід бажати війни. Вона буде надзвичайно кровопролитною та важкою для України. Але також і надзвичайно кровопролитною та важкою для Росії”, — сказала  вона. І додала, що серед українців змінилося сприйняття Росії.

“Думаю, що зараз рівень підтримки, дружніх почуттів щодо Росії серед українців досяг історичного максимуму 12% або близько того”, — саркастично наголосила Нуланд.

Напередодні, 7 грудня, відбулися переговори президентів РФ та США Володимира Путіна та Джо Байдена. Вони тривали близько двох годин. Сторони обговорювали, зокрема, ескалацію ситуації навколо України.

Раніше американські ЗМІ розмістили дані розвідки, згідно з якими поблизу кордону з Україною нібито накопичилося до 100 тисяч російських військових. Агентству Bloomberg це дало підставу зробити висновок про “стрімке і масоване вторгнення” російських військ, що готується.

Читайте також:Володимир Зеленський назвав Гордона позориськом.

Юрій Іванов 

97

Юрій Іванов

Головний редактор