НСЖУ закликала розслідувати підпал автівок колеги із Ужгорода

Вчора, 5 грудня, в Ужгороді зранку спалили два автомобілі, які належать закарпатському журналістові Павлові Білецькому та його дружині.

Про це “Оперативній Україні інфо” розповів голова Спілки журналістів України Сергій Томіленко.

За його словами, це новий підпал авто журналіста.

Сергій Томіленко

“Сьогодні в Ужгороді близько 5-ї ранку згоріли два автомобілі, які належать закарпатському журналістові Павлові Білецькому та його дружині. У коментарі НСЖУ журналіст повідомив, що цей підпал він пов’язує із своєю професійною діяльністю: “Більше ні з чим не можу пов’язати”, – зазначив Сергій Томіленко.

На місце інциденту оперативно приїхали рятівники та представники поліції.

“Національна спілка журналістів України засуджує брутальний злочин, який є актом залякування закарпатських журналістів. Спілка висловлює свою солідарність із колегою та закликає поліцію до оперативного та ефективного розслідування”, – заявив голова НСЖУ.

Також він додав, що в українських журналістів є підстави бути в надзвичайній тривозі – нерозслідуваними є випадки підпалу авто журналіста Сергія Гузя  із Кам’янського, підпал редакції видання “Альтернатива”  в Овідіополі, підпал редакції місцевої газети у Самборі, підпал авто на Волині Катерині Дулапчій, директорці видання “Інсайдер Медіа”.

Павло Білецький – засновник та головний редактор інформагентства ЗІДО, член правління Закарпатської облорганізації НСЖУ.

Редакція “Оперативної України інфо” слідкуватиме за розслідування цієї справи.

Читайте також: В Ужгороді підпалили авто журналіста.

Юрій Іванов 

90

Юрій Іванов

Головний редактор