Новий символ незламності: у Миколаєві годинник на килимі вцілів після обвалу будинку через ракетний удар

До символів воєнного часу – шафи з керамічним півником, вцілілими після обстрілу будинку в Бородянці, чи вази з фруктами, що лишилась стояти на столі у зруйнованій квартирі в Дніпрі – додався ще один. Ним став годинник з помешкання у Миколаєві.

Відповідне фото виклала в мережу волонтерка Олеся Рудченко, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

На світлині видно, що внаслідок ракетного удару вщент зруйновано частину будинку: деяких кімнат на п’яти поверхах фактично немає. Від звичного життя залишилися шпалери, дзеркало, двері, килим на стіні й годинник, який не перестав працювати.

“Годинник Миколаєва. Він не стоїть, він рахує хвилини до перемоги. Як і ми не стоїмо, ми живі і будем жити”, – підписала знімок Олеся Рудченко.

Вона волонтерить в одеській благодійній організації “Я допоможу” і час від часу їздить до Миколаєва, возимо допомогу. Цього разу передали її одній з парафіяльних церков і в них ще лишались продукти. Одна з жінок запропонувала віддати їх мешканцям будинку по проспекту Миру:

“Коли ми приїхали на вказану адресу, жахнулися, бо будинок зазнав руйнувань ще 11 листопада. Я дуже мало чула про цей факт, тоді вся увага була прикута до звільнення Херсону, а в будинку ж загинули люди. Ті, хто вцілів, ще й досі живуть у сусідів, рідних, хто де. Страшно бачити наслідки, і чути від свідків, як все трапилось. Наприклад, одного чоловіка фактично від смерті відділяла лише стіна, бо за нею все було зруйновано”.

За словами волонтерки в коментарі “Телеграфу”, той будинок – П-подібдний і в одному з кутів повністю знесено всі квартири від першого до п’ятого поверху. Незламний годинник жінка помітила на четвертому поверсі випадково. Цей момент вона на емоціях зафіксувала на телефон, навіть не усвідомлюючи, що знімки зможуть викликати резонанс.

“Дивлячись на цей миколаївський годинник, в мене виникла асоціація, що він іде, як і ми всі, і не зупиняємось, і віримо в нашу перемогу”, – сказала Олеся Рудченко.

Читайте також: У Миколаєві в січні зацвіли проліски

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

У Києві провели захід у межах Міжнародного благодійного проекту «Charity 100лиця» (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

178

Тетяна Карпенко

журналіст