Новий міністр освіти пропонує скоротити кількість предметів у школах

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий зазначив про раціональність кількості предметів у школах – їх має бути менше.

Таку думку він висловив в ефірі програми “Сніданок з 1+1”, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Очільник відомства вважає, що до питання освіти слід підходити виважено:

“Кількість предметів у школі має бути також раціональна. І вона повинна бути не збільшена, а зменшена, тому треба вибрати золоту середину, той баланс”.

Також він прокоментував можливість повернення в навчальних закладах початкової військової підготовки.

“Для дітей важливо розуміти свою здатність протистояти. Ми не маємо втягувати дітей ментально у війну, але дати деякі інструменти, звичайно, треба. Тому певний рівень підготовки для старших класів можна дати. Зараз можна відроджувати ці рішення з огляду на нову роль України”, – зазначив міністр.

І додав, що орієнтуватися будуть на європейські взірці освіти. Адже ставлять за мету пробігти за два роки марафон євроінтеграції.

Нагадаємо, 21 березня Верховна Рада призначила міністром освіти і науки Оксена Лісового. Він замінив на посаді Сергія Шкарлета. Оксен Лісовий з 2004 року очолює Малу академію наук України, лауреат Державної премії України у сфері освіти. 2021 отримав почесне звання “Заслужений працівник освіти України”. Однак нещодавно новопризначеного міністра звинуватили в плагіаті. Йдеться про кандидатську дисертацію з філософії, яку захистив у 2012 році. Нині він подав свою дисертацію на перевірку. Перевірятимуть роботу Лісового в Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти.

Читайте також: В Україні визначили дати проведення мультипредметного тесту

Дивіться також відео: Передали художні книги та смаколики в один із військових шпиталей столиці

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

110

Тетяна Карпенко

журналіст