НЕБАУ працює над тим, аби забезпечити переселенців тимчасовим житлом

Національний експертно-будівельний альянс України розробив проект будівництва модульних будинків, аби вирішити проблему із тимчасовим житлом для внутрішньо переміщених осіб.  І вже найближчим часом розпочнеться його реалізація.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомив президент НЕБАУ Віктор Лещинський.

За його словами, у зв’язку з військовою агресією росії проти України близько 5 млн осіб покинули нашу державу, а більше 7 млн громадян є внутрішньо переміщеними особами.

Тож нині перед державою гостро постало питання із забезпеченням цих людей тимчасовим житлом:

«Для вирішення даної проблеми фахівці Альянсу розробили проект будівництва модульних будинків. Його представимо донорським організаціям для подальшої реалізації. Також ми звернулися і до західноукраїнських територіальних громад з проханням надати під реалізацію нашого проекту земельні ділянки в тимчасове безоплатне користування та провести до них відповідні комунікації».

Віктор Лещинський підкреслив, що ініціатива НЕБАУ отримала чимало позитивних відгуків. І вже найближчим часом почнуть втілювати в життя перший такий проект. Тож певна кількість українських переселенців незабаром заселиться у своє тимчасове житло.

Нагадаємо: Будальянс почав створювати потужну платформу, аби працювати за міжнародними стандартами.

Читайте також: В Будальянсі розповіли, як виглядатиме тимчасове житло для українських переселенців.

Експерт розповів, якими мають бути нові безпечні будинки в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов 

 

594

Юрій Іванов

Головний редактор