НЕБАУ ініціює розробку методології, аби якісно відновити інфраструктуру країни

Національний експертно-будівельний альянс України долучився до розробки проекту «Методологія з визначення шкоди і збитків, втрат інфраструктури транспорту, телекомунікації мережі та зв’язку». І вже розпочав активну роботу за цим напрямком, аби допомогти нашій державі якісно відновити інфраструктуру, яка постраждала внаслідок війни.

Про це «Оперативній Україні інфо» розповів  президент НЕБАУ Віктор Лещинський.

За його словами, аби втілити цей проект НЕБАУ об’єднав свої зусилля з українськими та європейськими профільними фахівцями, вітчизняними компаніями, інститутами, партнерськими організаціями в потужну проектну групу:

«Ми залучили і провідних фахівців та експертів у галузі будівництва, економіки, телекомунікацій, транспорту й інших галузей. Вони зможуть не тільки обґрунтувати та запропонувати елементи та інструментарій Методології, але й врахувати специфічні особливості кожної окремої галузі».

Також Альянс підписав низку меморандумів про співпрацю з польською організацією MAZOWIECKIEGO KLASTRA ICT, Державним підприємством «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна», Українською асоціацією проектних організацій та ін.

«Далі проведемо розширене обговорення та оцінку даної Методології, зокрема і онлайн-обговорення та міжнародні конференції. Впевнені, що цей проект допоможе нашій державі якісно відновити інфраструктуру, яка постраждала внаслідок війни»,- підкреслив Віктор Лещинський.

Нагадаємо: Будальянс почав створювати потужну платформу, аби працювати за міжнародними стандартами.

Читайте також: В Будальянсі розповіли, як виглядатиме тимчасове житло для українських переселенців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов 

411

Юрій Іванов

Головний редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × five =